Афиша:


Афиша:

Главная » Статьи » Fashion

Ukrainian Fashion Week 2011 від модельного фотохудожника Охоти Андрія

Ukrainian Fashion Week є першою професійною фешн-акцією на території Східної Європи. Це унікальний в Україні захід, який повністю відповідає світовим стандартам показів prêt-a-porter. UFW відбувається з 16 по 21 березня 2011р.

Отримавши акредитацію та дозвіл вести фотозйомку Андрій виїхав до столиці 20 березня, саме цей день мав бути найкращим та феєричним. 

Місце проведення - національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал". Велике та просторе приміщення зібрало під своїм дахом багато творчих людей та знаменитостей. Освітлення показового залу було на найвищому рівні, близько 70 метрів з обох сторін доріжка була облаштована освітлювачами один біля одного. Організація та проведення свята також було «європейське». Саме 20 березня показували свої колекції :

Fresh Fashion: Dominanta by Anastasiya, Сюзанна СЛАСТІОН, Юлія ЛАТУШКІНА (Belarus), RITO, Олена МОЛЧАНОВА, Олена ОЛІЙНИК, Людмила КИСЛЕНКО, Julia AYSINA, Annette GORTZ (Germany), LUVI. В кінці було Models party.

            HD-studio має тісні зв'язки з провідними модельєрами та модельними агенціями Україні. Використовуючи висококласний об'єктив Canon EF 200mm f/1.8L USM, який дає неперевершену картинку, фотограф ділиться з вами найкращими кадрами з показу мод.      

                                                                                                             Довідка :                         

                                                                                                             Canon EF 200mm f/1.8L USM Autofocus Lens.

      Світлосильний портретно-репортажний довгофокусний об'єктив з двох-кільцевих п'єзо-мотором (USM) внутрішньої FTM-фокусування, ручного і напівавтоматичного предфокусування, що містить 3 флюоритові ULD-лінзи, і забезпечує корекцію геометрії зображення і кольору в залежності від відстані фокусування спеціальним оптичним плаваючим елементом. Об'єктив випускався до 1998 р., але до цих пір є предметом бажання і навіть жадання фотографів по всьому світу! За ним полюють в буквальному сенсі слова, нарозхват йдуть не тільки екземпляри, збережені власниками в ідеальному стані, але і екземпляри, буквально протерті до дірок!


 

 

фото с Ukrainian Fashion Week 2011
через легендарное стекло Canon 200mm F/1.8L

http://fileshare.in.ua/4221780

http://fileshare.in.ua/4221782

http://fileshare.in.ua/4221784

http://fileshare.in.ua/4221783

http://fileshare.in.ua/4221785

http://fileshare.in.ua/4221786

HD-studio.com.uaКатегория: Fashion | Добавил: hunterandrey (22.03.2011)
| Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/3