Афиша:


Афиша:

Главная » Статьи » Concerts

ДахаБраха (25.12.2010, Львів, Палац культури)

ДахаБраха... або презентація альбому, якого ще світ не бачив

Зимовий засніжений вечір у Львові, на сцені – три дівчини в білих сукнях і чорних тюрбанах, з ними також чоловік в чорному мішкуватому одязі… Довгий низький звук віолончелі, якою орудує одна з дівчат… Наростаючий звук перкусії… Шум вітру…  А далі - силами споконвічних стихій зал заповнює щось неймовірне: своєрідний етноджаз, суміш фольклорних традицій з мінімалізмом, українського етнічного весілля з якимось похоронним пафосом древніх кочівників. І все це заправлене якимось гіпнотичним, психоделічним елементом, який відчувається інстинктивно, прасвідомістю, яка пробуджується від подібного.

Творчість гурту «ДахаБраха», яка триває більше п’яти років, нараховує дебютний та три студійні альбоми, останній з яких під назвою «Light» презентувався на даному виступі. Публіку гурт порадував і старими хітами, і новими піснями, які, просто необхідно зазначити, були виконані в чудовому саунді, з великою майстерністю і зіграністю (читати також «зіспіваністю» - неологізм автора =)) членів команди.

Професійне чуттєве виконання, просто неймовірні  аутентичні голоси квартету, незвичні  музичні інструменти (як, наприклад, гуцульський барабан, джамбе, дарбука, віолончель, австралійське діджеріду, всілякі шумові інструменти ( вітер, дощ...), індійські табла, бугай,  будійський гонг), не залишили публіку байдужими, і  логічним беззаперечним висновком кожної пісні були бурхливі захоплені овації слухачів.

Необхідно зазначити, що квитки на концерт були розпродані вже за тиждень до дійства, тому власне перед виступом продавалися квитки лише «стоячого» формату, про що люди зовсім не пошкодували, адже саме вони мали змогу непогано відірватися (потанцювати, пострибати – а таке бажання виникало практично постійно! – було, впевнена, у більшості, але на сидячих місцях, погодьтесь, робити то якось недоречно і, загалом, незручно).

Дуже сподобалась підбірка пісень по стилістиці: веселі гумористичні композиції (а-ля «Карпатський реп») перемішалися з надзвичайно ліричними і мелодійними («Колискова»), деколи навіть моторошними («На добраніч») піснями, скомпоновані переходами зі  своєрідних етно-трансових пісень («Люблю», «Ой за лісочком», «Весна»).  Запам’ятались також пара англомовних пісень в своєрідному джазовому виконанні, такі як «Baby» з нового альбому та « Specially For You». Під кінець гурт зарядив глядачів супер-веселою «Тьолки» - піснею з нового альбому, під яку навіть присутні в залі могли допомогти у вокальному супроводі (в цьому плані хочеться відзначити учасника славного квартету Марка Галаневича, котрий дуже вдало «попрацював» з публікою в цьому плані) та доповнили хореографією у, власне, залі.

Підсумовуючи, що можна ще додати? Хіба… ХОЧУ ЩЕ!!!.

Окрема подяка організаторам концерту за надану акредитацію. З повагою, Артем ГолоднякВсе фотографии даного события можно скачать здесь:


ДахаБраха - Артём Голодняк (HD-Studio)
http://upload.com.ua/get/902253282/DahaBraha - Artyom Golodnyak (HD-Studio).rar


Категория: Concerts | Добавил: Holy_Mayhem (30.12.2010)
| Рейтинг: 5.0/1