Афиша:


Афиша:

Главная » Статьи » Rock

Благодійний концерт "Я БУДУ ЖИТИ"

 12 вересня 2012 року в Києві в клубі STEREO PLAZA відбувся благодійний концерт, який був направлений на збір коштів для придбання реактивів і препаратів для лікування онкохворих з усієї України.

Рок-н-рольний марафон підтримали  Dруга Ріка, С.К.А.Й., Бумбокс, Крихітка, O.Torvald, Bahroma, ШИМА, EPOLETS. Приємно, що найпопулярніші українські гурти не стоять осторонь проблеми раку всеукраїнського масштабу.

Метою проекту "Я БУДУ ЖИТИ" було інформування суспільства про проблему лімфоми в Україні. Головними організаторами стали гурт Друга Ріка спільно з "Асоціацією допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями".

Ціни квитків були від 150грн до 600-т грн, і як повідомили організатори тільки від продажу квитків було зібрано 200 тисяч грн, до яких ще додадуться кошти, які були зібрані волонтерами на самому концерті.

Благодійний концерт довів, що український РОК існує і він може допомагати людям! Марафон відвідали більше 2-х тисяч слухачів. Будемо надіятися, що це стане традицією збиратися великою РОК-сім"єю і робити ВЕЛИКІ справи!

текст: Роман Котиков 

ведучий "я буду жити" / "просто радіо"

виступ гурту ШИМАвиступ гурту BAHROMAвиступ гурту КРИХІТКА


КРИХІТКА & Валентин Панютавиступ гурту ОКЕАН ЕЛЬЗИ
виступ гурту С.К.А.Й.
виступ гурту O.TORVALDO.TORVALD & dj Tapolsky  & VovKING


виступ гурту БУМБОКСвиступ гурту ДРУГА РІКА
фан-зона на початок концерту 

автор фото: Роман Котиков [HD-studio]Категория: Rock | Добавил: kotikov (11.09.2012)
| Теги: стереоплаза, скай, Океан Ельзи, Бумбокс, o.torvald, Друга Ріка, Крихітка, я буду жити фото, фотограф роман котиков, bahroma | Рейтинг: 5.0/3